BAKALÁŘKY.cz
databáze kvalitních bakalářských, diplomových a jiných absolventských prací

 

Bakalářská práce "Analýza nabídek pojištoven na on-line pojištení v ČR a srovnání s jejich mateřskými společnostmi v zahraničí"

Stažení práce

>> STÁHNOUT PRÁCI <<

Základní informace

Název práce: Analýza nabídek pojištoven na on-line pojištení v ČR a srovnání s jejich mateřskými společnostmi v zahraničí Typ práce: bakalářská práce Rozsah práce: 65 stran Jazyk práce: Čeština Autor práce: Nina Gušiliková, absolvent vysoké školy [kontaktovat autora] Datum odevzdání (obhajoby): 2008

Klíčová slova

Pojišťovny

Abstrakt

Práce analyzuje nabídky pojištoven na on-line pojištení v Ceské republice. Definuje základní údaje z oblasti pojištení a pojištovnictví. Predstavuje vybrané spolecnosti, charakterizuje jejich postavení na pojištovacím trhu, informuje o službách a poskytuje ucelený prehled nabídek na on-line pojištení. Soucástí je popis webových stránek a prubehu aplikací pro uzavrení pojistné smlouvy on-line. U každého pojištovacího subjektu je pripojena charakteristika její materské spolecnosti spolu s popisem webových stránek a nabídkou on-line pojištení. Soucástí práce je také vzájemné srovnání pojištovacích subjektu v CR navzájem a porovnání s jejich materskými spolecnostmi. Srovnání bude provedeno na základe vybraných kriterií. Záverecný bod analýzy predstavuje hodnocení a vysvetlení rozdílu mezi nabídkami jednotlivých spolecností a doporucení pro spolecnosti v Ceské republice za úcelem lepšího a efektivnejšího uspokojení potreb zákazníku.

Obsah

ÚVOD
1. DEFINOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH POJMU
2. SPECIFIKA POSKYTOVÁNÍ ON-LINE POJIŠTENÍ.
3. VÝBER SPOLECNOSTÍ PRO SROVNÁNÍ
4. CESKÁ POJIŠTOVNA A.S.
5. GENERALI POJIŠTOVNA A.S. A GENERALI PENZIJNÍ FOND A.S.
6. D.A.S. POJIŠTOVNA PRÁVNÍ OCHRANY,A.S.
7. TRIGLAV POJIŠTOVNA,A.S.
8. ALLIANZ POJIŠTOVNA, A.S.
9. KOOPERATIVA POJIŠTOVNA, A.S.
10. SROVNÁNÍ NABÍDEK POJIŠTOVEN V CR NA ON-LINE POJIŠTENÍ
11. SROVNÁNÍ VÝŠE POJISTNÉHO
12. SROVNÁNÍ NABÍDEK CESKÝCH POJIŠTOVEN NA ON-LINE POJIŠTENÍ S JEJICH MATERSKÝMI SPOLECNOSTMI
ZÁVER

Stažení práce

>> STÁHNOUT PRÁCI <<

Hodnocení práce

  • hodnocení od BAKALÁŘKY.cz:Uniká mi podstata celého bádání v této oblasti a celý obsah této práce, nicméně k nějakému srovnání zřejmě došlo. Některá kritéria nemají metodiku - zřejmě jde o pocit autora.

Nejnověji vložené práce

 

Kontakt na autora práce

Prostřednictvím následujícího formuláře je možné kontaktovat autora této práce.


Adresát:autor práce Analýza nabídek pojištoven na on-line pojištení v ČR a srovnání s jejich mateřskými společnostmi v zahraničí
Vaše emailová adresa:
Text zprávy:
Ověření: doplňte slovo na BAKALARKY

© Copyright 2008 - 2021 BAKALÁŘKY.cz